لطفاً مقداری را وارد نمایید

لطفاً مقداری را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

لطفاً مقداری را وارد نمایید

لطفاً مقداری را وارد نمایید

لطفاً مقداری را وارد نمایید

برای بازیابی رمز عبور خود آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

لطفاً مقداری را وارد نمایید

بازگشت به قسمت ورود

بستن

قوانین و مقررات

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس «نازدونک» لازم است پیش از استفاده از سرویس «نازدونک» و  تماشای فیلم‌ها، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه نمایید:

- سرویس «نازدونک» را شرکت "هوشمندافزار پازاندیش" با مجوز رسمی از صداوسیما و تحت نظر سازمان تنظیم  مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) ارائه می کند. با استفاده از «نازدونک»، شما با شرایط زیر موافقت می کنید. لطفا آن ها را دقیق مطالعه کنید.

- «نازدونک» سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می‌گذارد و کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه - که ممکن است در آینده تغییر یابد - هستند. لذا کاربران موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس «نازدونک» هستند تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوند.

استفاده از سرویس «نازدونک» هیچ‌گونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم‌ها، سریال‌ها و ... و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق این سرویس و چه از طرق دیگر ایجاد نمی‌کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، کاربران می توانند محصولات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده یا دانلود کنند، اما مالک این محتوا نخواهند شد. تمامی محتواهای ارایه شده در «نازدونک» در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
- «نازدونک» در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند.
- اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.
- در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.

 

- در صورت دانلود فایل از «نازدونک»، برای حفظ حقوق مالکیت معنوی اثر، لینک‌های دانلود تولیدشده - از نظر دسترسی آی‌پی و زمان - دارای محدودیت هستند و پس از دریافت فایل، فقط با استفاده از آی‌پی دستگاه مورد نظر و تا مدت زمان اعلام‌شده حین دریافت فایل، قابل دانلود هستند و در غیر این صورت، نیازمند دانلود مجدد توسط کاربر خواهند بود. با این حال، تماشای آنلاین فیلم مورد نظر - در صورت وجود - به مدت یکسال - از زمان خرید - امکان‌پذیر خواهد بود.

با داشتن اشتراک «نازدونک»، امکان مشاهده آنلاین تمامی فیلم‌های پلت‌فرم به صورت نامحدود فراهم می‌شود.

- در صورت استفاده غیر منصفانه از این سرویس توسط کاربر، «نازدونک» این حق را دارد که محدودیت‌هایی را در سرویس کاربر مورد نظر اعمال کند.

تعداد محتواهایی که کاربران به آنها دسترسی پیدا می کنند، ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته و فیلم‌هایی به مجموع محتواها اضافه و یا از آن حذف شود. همچنین ممکن است دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور را ندارند، در آن کشورها محدود شود.

انتشار محتوای دانلودشده از «نازدونک» توسط کاربران در فضای مجازی (شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌های شخصی، سایت‌های عمومی و خصوصی، آپارات، تماشا و ...) بدون هماهنگی با پشتیبانی نازدونک، خلاف قانون و شرع است.

مدیریت محتوای موجود بر روی «نازدونک» منحصراً در اختیار نازدونک است و نازدونک می‌تواند در صورت صلاحدید، در محتوا تغییر ایجاد کند و یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود یا مسدود کند و در این زمینه، اطلاع‌رسانی قبلی به کاربران ضرورتی ندارد.

هر کاربر در «نازدونک» حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط «نازدونک» در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران «نازدونک» حق واگذاری نام کاربری‌شان به غیر خود را ندارند.

محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. «نازدونک» تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته است. از این رو مسئولیت مستقیمی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.

درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل «نازدونک» - که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود - تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

- «نازدونک» هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا ... کاربر یا دیگران شود، ندارد.

- «نازدونک» این حق را دارد که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سرویس یا همه سرویس، بطور موقت یا دائمی شود. 

استفاده از این سرویس به گونه‌ای که به هر نحو نقض‌کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد، ممنوع است. طبیعی است در صورت نقض مقررات فوق توسط کاربر، «نازدونک» نسبت به مسدود کردن دسترسی آن کاربر اقدام خواهد کرد.

- شما باید از کلیۀ خط مشی های «نازدونک» پیروی کنید. از سرویس های «نازدونک» سوء استفاده نکنید. مثلاً از تداخل در سرویس های «نازدونک» یا تلاش برای دسترسی به آن ها از روشی جز رابط کاربری و دستورالعمل های «نازدونک» خودداری کنید. از سرویس های «نازدونک» فقط به روش مجاز شناخته شدۀ قانونی، از جمله قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب 1382، استفاده کنید. اگر از شرایط یا خط مشی های «نازدونک» تخطی کنید و یا هر گونه عملکرد مشکوک داشته باشید، ممکن است ارائۀ سرویس ها را به شما را متوقف کنیم یا به حالت تعلیق درآوریم. شما امکان استفاده از محتوا و سرویس های «نازدونک» را دارید چون دارندۀ حق مالکیت فکری آن محصول یا سرویس به شما اجازه داده یا به واسطۀ قانون مجاز به انجام این کار هستید. این شرایط به شما این حق را نمی دهد که از مارک یا لوگوهای استفاده شده در این سرویس ها استفاده کنید. اعلامیه های حقوقی «نازدونک» را حذف یا نامفهوم نکنید یا تغییرشان ندهید. مسئولیت محتواهایی که در «نازدونک»  مشاهده می کنید تنها بر عهدۀ سازمانی است که آن را از این طریق در اختیار کاربران قرار داده است. ما محتوا را بازبینی نمی کنیم. ممکن است اعلامیه های سرویس ها، پیام های اجرایی و سایر اطلاعات در ارتباط با استفادۀ شما از «نازدونک» را از روش های مختلف مانند پیامک، آگه ساز یا ایمیل برای شما ارسال کنیم.

 

 چنانچه با وجود مطالعه این متن، هنوز هم سوال یا ابهامی وجود دارد، می‌توانید از طریق بخش «تماس با ما» آن را با ما در میان بگذارید.