لطفاً مقداری را وارد نمایید

لطفاً مقداری را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

لطفاً مقداری را وارد نمایید

لطفاً مقداری را وارد نمایید

لطفاً مقداری را وارد نمایید

برای بازیابی رمز عبور خود آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

لطفاً مقداری را وارد نمایید

بازگشت به قسمت ورود

بستن

درباره ما

نازدونه های گرامی:

نازدونک یک شبکه محتوایی و خدماتی مخصوص شما کودکان عزیز است. شما می توانید از طریق اون انواع فیلم ها، صداها، عکس ها، و کتاب های جذاب و مناسب خودتون را دریافت کنید. فقط کافیه برنامه نازدونک را روی یک موبایل یا تبلت نصب و فعال کنید و به این شبکه و خدمات اون دسترسی داشته باشید. البته یادتون باشه که حتماً از پدر و مادرتون بابت این که برنامه نازدونک را برای شما تهیه کردند تشکر کنید و حتما حتما با اجازه و هماهنگی اون ها از این برنامه استفاده کنید.

والدین و مربیان گرامی

همه قبول داریم که دوران کودکی دوره خیلی مهم و حساسی است. توجه به کودک و تامین صحیح نیازهای او تاثیر زیادی در شکل گیری شخصیت بچه ها دارد. توجه به موضوعات مرتبط با کودکان از ابعاد مختلف، دارای پیچیدگی های زیادی است که در صورت عدم توجه به آن ها و یا استفاده از منابع نامعتبر آسیب های جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت. رشد و توسعه فضای مجازی به قدری سریع و فراگیر شده است که به عنوان بخشی تفکیک ناپذیر از زندگی خانواده ها و به خصوص کودکان شده است. کمتر خانواده و کودکی را می توان یافت که با تبلت یا موبایل کار نکرده باشند و از منابع دیجیتالی موجود در این فضا استفاده نکرده باشند. امکانات زیاد، تنوع و گستردگی منابع و مطالب، سرعت و سهولت دسترسی به منابع و بسیاری از دلایل دیگر، همه و همه بیانگر وجود فرصت ها و تهدیدهای فراوانی در این فضا هستند که در صورت توجه می توان از تهدیدها دوری کرد و از فرصت های آن استفاده و بهره برداری را نمود.

رشد و توسعه فضای مجازی به قدری سریع و فراگیر شده است که به عنوان بخشی تفکیک ناپذیر از زندگی خانواده ها شده است. کمتر فرد و خانواده ای را می توان یافت که با تبلت یا موبایل کار نکرده باشند و از منابع دیجیتالی موجود در این فضا استفاده نکرده باشند. 

در چنین شرایطی دستیابی به مرجعی معتبر که شرایط زیر را دارا باشد امری مهم و ضروری است :

 • بابت سوالات و دغدغه های شما در حوزه های مختلف، مشاوره ی قابل اعتماد و درست ارایه نماید.
 • محتوای دیجیتال پالایش شده مناسب را عرضه نماید.
 • راهنمای مطمئن شما در تامین نیازمندی های خدماتی و فیزیکی در سطح جامعه باشد.
 • در تمام ابعاد و نیازمندی ها، متناسب با گروه های سنی مختلف به عنوان یک دوست و همراه در تمام اوقات شبانه روز و در همه جا در کنار شما باشد.

شبکه محتوایی و خدماتی نازدونک به عنوان مرجع وتکیه گاهی معتبر، در این مسیر همراه و در کنار شما عزیزان است.
خدمات اصلی این شبکه عبارتند از :

 • ارایه انواع محتوای دیجیتال با موضوع کارتون
 • ارایه انواع محتوای با موضوع بازی و سرگرمی
 • ارایه انواع محتوای دیجیتال با موضوع شعر و ترانه و داستان
 • ارایه انواع محتوای دیجیتال با موضوع باهم یاد بگیریم
 • ارایه انواع محتوای دیجیتال با موضوع نازدونکی توانا
 • ارایه انواع محتوای دیجیتال با موضوع فرشته های زمینی
 • معرفی خدمات و نیازمندی های مرتبط با کودک در سطح جامعه با تخفیفات ویژه

صاحبان و دارندگان محتوا و خدمات کودک می توانند محتواها و خدماتشان را در این شبکه ارائه و معرفی نمایند.


شبکه محتوایی و خدماتی نازدونک متعلق به شرکت هوشمند افزار پازاندیش می باشد. این مجموعه می کوشد سرویس های مناسبی را برای مخاطبان خود با تاکید بر دسترسی آسان و سریع، جامعیت و اصالت محتواها فراهم آورد. همچنین امکان استفاده مخاطبین از این محتواها در بستر تبلت و موبایل از ویژگی های این شبکه می باشد.