لطفاً مقداری را وارد نمایید

لطفاً مقداری را وارد نمایید

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

لطفاً مقداری را وارد نمایید

لطفاً مقداری را وارد نمایید

لطفاً مقداری را وارد نمایید

برای بازیابی رمز عبور خود آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

لطفاً مقداری را وارد نمایید

بازگشت به قسمت ورود

بستن

قوانین و مقررات

شرایط ارایه خدمات و شیوه نامه حریم خصوصی

ورود شما را به نازدونک خیرمقدم عرض می‌ کنیم. خوشحال و سپاسگزاریم که نازدونک را انتخاب کردید. .

لطفا این توافقنامه را با دقت بخوانید. نازدونک سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد. این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و نازدونک می باشد. با ورود به این برنامه و استفاده از هر کدام از سرویس های آن شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید. نازدونک ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه را تغییر دهد و شما حتما هر چند وقت یک‌ بار به این بخش مراجعه کنید و از تغییرات احتمالی مطلع شوید.

تبعیت از سیاست ‌های نازدونک برای شما کاربر گرامی ضروری است. عمده این مواردی عبارتند از:

 • عدم سوء استفاده از سرویس های نازدونک
 • صرفا با استفاده از رابط کاربری و دستورالعمل های نازدونک از سرویس ‌ها آن استفاده کنید.
 • به روش های مجاز شناخته شدۀ قانونی، از جمله قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب ۱۳۸۲ دقت داشته‌ باشید.
 • در صورت عدم رعایت موارد مذکور، ارائه سرویس به شما متوقف خواهد شد و یا به حالت تعلیق درخواهد آمد.
 • تمامی محتواهای ارائه شده در سرویس نازدونک در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • این سرویس با نام تجاری "نازدونک" و نماد مربوطه ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است.
 • استفاده از سرویس نازدونک هیچگونه حقوق مادی و معنوی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت محتواهای ارائه شده و انتشار و یا پخش عمومی آنها از هر طریقی ایجاد نمی ‌کند. اگرچه با پرداخت مبلغی شما می توانید به عنوان مشترک از محتواها و خدمات این سرویس استفاده کنید و یا در برخی موارد برخی محتواها را بخرید، اما مالک این محتواها نخواهید شد واجازه بازنشر آن ‌را ندارید.
 • شما می ‌توانید از محتوا و سرویس های نازدونک استفاده کنید، چون دارنده حق مالکیت فکری آن محصول یا سرویس به شما اجازه داده یا به واسطۀ قانون مجاز به انجام این کار هستید.
 • شما اجازه ندارید هیچ بخشی از سرویس ها یا نرم افزارهای ارائه شده همراه آن ها را کپی کنید، تغییر دهید، توزیع کنید، بفروشید یا اجاره دهید یا هیچ بخشی از آن ها را مهندسی معکوس کنید یا بکوشید کد منبع آن ها را استخراج کنید.
 • شما نمی ‌توانید از مارک یا لوگوهای استفاده شده در نازدونک استفاده کنید و یا اعلامیه های حقوقی آن را حذف یا نامفهوم نکنید یا تغییرشان دهید.
 • برخی از محتواهای موجود در برنامه نازدونک توسط اشخاص و یا مجموعه‌های حقیقی و حقوقی دیگری به غیر نازدونک تهیه شده ‌اند. مسئولیت حقوقی و مجوزهای انتشار این محتواها به عهده صاحبان آن‌ ها بوده و ما مسئولیتی در قبال آن‌ ها نداریم.
 • در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف و یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همینطور مطالبی که به نژاد، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کننده باشد، ممنوع است.
 • در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همین طور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را زیر پا می گذارند و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران در مغایرند، ممنوع است.

فعال سازی حساب کاربری

برای امکان استفاده از سرویس های نازدونک؛ شما کاربر گرامی نیاز به فعال سازی حساب کاربری خود دارید. شماره موبایل شما به عنوان نام کاربری شما در سیستم خواهد بود. برای این کارمی بایست اقدامات زیر را انجام دهید:

 • شماره موبایل خود را وارد کنید.
 • یک کد فعال سازی برای شما پیامک خواهد شد.
 • کد فعال سازی را در برنامه وارد کنید.

حفاظت از حریم خصوصی وکپی رایت

 • نازدونک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات این برنامه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می ‏‌کند.
 • ما برای بهبود استفاده شما از سرویس‌ها و بهینه‌ سازی ارایه خدماتمان، از اطلاعات جمع آوری شده از کوکی ها و سایر فناوری ها استفاده می کنیم.
 • ما متعهدیم که با استفاده از روش ها و فناوری های لازم از کاربرانمان در برابر دسترسی‌ های غیرمجاز سایر افراد محافظت کنیم.
 • نقض کپی رایت خط قرمز ماست و بر اساس روال تعیین شده در قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان ایران مصوب ۱۳۸۲، با حساب های کاربری افراد تکرارکننده نقض حقوق برخورد می‌شود. دسترسی آن ها به سرویس های نازدونک مسدود می شود و حساب آن‌ ها غیر فعال خواهد شد. ما حق هر گونه اقامۀ دعوا در مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران را برای خود محفوظ می دانیم.همچنین اگر فکر می کنید شخصی کپی رایت شما را نقض کرده و می خواهید به ما اطلاع دهید، با مرکز پشتیبانی ما تماس بگیرید.

محتواها

نازدونک نهایت تلاش و دقت را در راستای عرضه بهینه و کامل خدمات خود می ‏‌کند؛ و به منظور تامین محتوا و افزایش کیفیت خدمات مشاوره ای، تلاش می کند از افراد، منابع و مراجع اصیل استفاده نماید. لازم به ذکر است نازدونک تضمین نمی ‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت و برنامه عاری از خطا باشد. اگر محصول عرضه ‌شده دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات مندرج در سایت و برنامه نازدونک است، موارد را به بخش پشتیبانی ما اطلاع دهید.

نازدونک تمام تلاش خود را در راستای ارایه خدمات پیوسته و بدون مشکل به کاربران بکار خواهد بست. با این حال مسوولیت تأخیر یا عدم کارکرد برنامه نازدونک را که می‌تواند ناشى از مواردی نظیرعوامل طبیعى، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد را برعهده ندارد.